עדשות מגע בצבעים טבעיים.

את טרנד עדשות מגע בצבעים טבעיים שעובר על העולם קשה להחמיץ.
זה לא מקרי שבעשור האחרון רואים הרבה יותר דוגמנים ודוגמניות עם שילובי צבעים בלתי אפשריים כמו אפרו אמריקאים עם עיניים כחולות ודוגמניות אסייתיות עם עיניים סגולות.
במקרה הזה עולם האופנה מתכתב עם הטכנולוגיה החדשה שמציעות חברות אופטיקה מתקדמות כמו Desio שיודעות היום להציע עדשות מגע צבעוניות בסטנדרט שטרם נראה.

מראה טבעי ואיכות אופטית

עדשות מגע בצבעים טבעיים הופיעו לראשונה הן נתפסו כסוג של גימיק שמתאים למסיבות פורים.
כמו שהזכרנו, השינוי ביחס אליהן הוא גם תרבותי, אך סיבה נוספת לפריחה הנוכחית.
עדשות מגע צבעוניות של 'פעם' לא באמת הצליחו לייצר מראה טבעי של עין ולכן תמיד נראה בהם משהו 'מוזר' ומלאכותי.
בנוסף, בגלל שהן נחשבו למוצר גימיק האיכות שלהם היתה לרוב ירודה ולא היה ניתן להשיג אותן באיכות אופטית ששומרת על בריאות העין ומאפשרת שימוש ממושך וקבוע.

גם לסובלים מבעיות ראיה וצילינדר

צחוק הגורל הוא שבמשך תקופה ארוכה דווקא אנשים שכבר היו מורגלים בהרכבת עדשות מגע, תחליף למשקפי ראיה, לא הצליחו להצטייד בעדשות ראייה צבעוניות איכותיות.
גם  אחרי שעולם האופנה ויצרני העדשות הפנימו את הצורך בעדשות מגע צבעוניות בעלות מראה טבעי ואיכות אופטית, בדרך כלל היה ניתן להשיג אותן רק במספר 0.
זה פתרון נהדר למי שאין לו בעיות ראיה ורוצה להצטייד בצבע עיניים חדש וזה אפילו מתאים למרכיבי משקפיים. אך דווקא מי שמלכתחילה הרכיבו עדשות התקשו למצוא פתרון.
היום, תודות למוצרים של 
Desio כל זה השתנה. 
Desio חברת שבאה מתחום הרפואה והאופטיקה לא שכחה את הצרכנים המקוריים של עדשות המגע כאשר היא הוציאה את ליין עדשות המגע הצבעוניות והיא מספקת אותן בתווך מספרים של בין 0 ל-13.

בקרו אותנו

עדשות מגע בצבעים טבעיים נמכרות בסניפי רשת הלפרין ורשת אי אופטיק

שעות פתיחה

ימים א-ה
בין השעות 9:00 ל 17:00

שלחו מייל

desio@mbcosmetics.co.il

דילוג לתוכן