לא מתפשרים על איכות

ד"ר גל אבישי, כירורג פה ולסת

שמירה על בריאות השיניים והחניכיים ועד לטיפולים מורכבים בחלל הפה. כל הסיבות מדוע נזדקק לשירותיו של מומחה כירורג פה ולסת

כירורגיית פה ולסת הינה שם כולל למגוון רחב של טיפולים. המשותף ביניהם הינו מתן פתרון לבעיות המתעוררות בחלל הפה. 

נהוג לחשוב כי כל רופא שיניים רשאי לבצע את כל מנעד הטיפולים, אולם זה המקום להדגיש אחת ולתמיד כי כאשר מדובר בחלל הפה שלנו, יש לפנות אך ורק למומחה כירורג פה ולסת !

מדובר אפוא ברופא שיניים שעבר הכשרה נוספת של מספר שנים (כדאי לדעת כי ההכשרה המקצועית הממוצעת של כירורג פה ולסת נמשכת למעלה מעשור) אשר הקנתה לו את הכלים וההסמכה הנדרשת על מנת להתמודד עם מגוון של טיפולים, מהקלים ועד המורכבים ביותר בחלל הפה.

צרו עמנו קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

ורסטיליות כעיקרון מנחה

כירורג פה ולסת נדרש להתמחות בביצוע פעולות כירורגיות בכל עצמות הפנים, מהמצח ועד לסנטר, לרבות שברים בעצמות הפנים, חבלות בשיניים ועוד.

בין הטיפולים השכיחים הנדרשים במרפאת כירורג פה ולסת, ניתן למנות שורה של טיפולים, כדוגמת: ניתוחי חניכיים, ביצוע עקירות כירורגיות, עקירת שיני בינה, טיפול בשברים בלסת, השתלות עצם/שיניים ועד לביצוע פעולות כירורגיות מורכבות כמו קיבוע של שתלים דנטליים או הסרה של גידולים מחלל הפה. 

לאור החשיבות העליונה של טיפולים אלו, הן בהיבט האסתטי והן בהיבט איכות חיים ושמירה על בריאות חלל הפה, קיימת חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה של כירורג פה ולסת מקצועי, אשר באמתחתו הניסיון והכישורים הדרושים על מנת לטפל בבעיה בצורה המיטבית.

ד''ר גל אבישי

זקוקים לכירורג פה ולסת בהרצליה?
ד"ר גל אבישי, מבכירי המומחים בישראל, המכהן בתפקיד סגן מנהל המחלקה הכירורגית לכירורגיה של הפה והלסתות במרכז הרפואי רבין – בילינסון, הוא הכתובת הנכונה עבורכם. בעזרת ניסיונו להתמודד עם מקרים מאתגרים ומורכבים, תוכלו להסיר דאגה מליבכם כי תזכו לטיפול מותאם שיסייע אחת ולתמיד בטיפול בבעיה עמה אתם מתמודדים.

במרפאה של ד"ר אבישי מתבצעים טיפולים עם ציוד חדיש בטכניקה מתקדמת. אלו נעשים בשקיפות מלאה מול מטופלים מכל קשת הגילים והמגזרים. 

נא מלאו פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם לתיאום פגישה

כל הזכויות שמורות ל- ד"ר גל אישי 2021 © | דף זה נבנה ועוצב ע"י P-S.co.il

דילוג לתוכן