הריביירה של ישראל

שור הנדל"ן של נתניה רותח מתמיד

מיקום אסטרטגי בסמוך לחוף הים וצירי תנועה מרכזיים, שיא בפרויקטים להתחדשות העירונית ותמ"א 38, תשתיות מפותחות והיד עוד נטויה. שוק הנדל"ן בנתניה מאיר פנים לרוכשים שמצביעים ברגליים

העיר נתניה זוכה מזה עשרות בשנים לכינוי "עיר היהלומים". בשנות ה-70 הוענק לה השם המחייב בזכות קבוצת הכדורגל המצטיינת שליהטטה במגרשים ושלטה ביד רמה בענף. השנים חלפו, הכינוי נשאר והעיר הלכה והתפתחה בקצב מואץ כאחת מהערים הגדולות והמובילות בישראל. אחד הגורמים לכך מקורו בתנופת בנייה והתפתחות יוצאת דופן שהתרחשה בעיר החוף, שזכתה מהון להון לכינוי נוסף ומחייב בתור "הריביירה של ישראל".

בחזרה להווה

נתניה כיום הינה אחת מהערים המפותחות בישראל המהווה שם דבר במגוון רחב של תחומים, בראשותה של ראשת העיר, מרים פיירברג-איכר המובילה את העיר לשיאים חדשים. אחד הנתונים המעודדים ביותר הוא ההגירה החיובית אל העיר, מגמה שהשתנתה בזכות מדיניות אקטיבית תוך הבנת הפוטנציאל הגלום בנתניה.

צרו עמנו קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

השיא עוד לפניה

הנסיקה במחירי הדיור נתנה את אותותיה גם ברחבי העיר, ובדגש על שכונות צפון נתניה המושקעות – עיר ימים, רמת פולג והאירוסים המתהדרות רובן ככולן בפרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38. תוסיפו לכך מרחק הליכה או נסיעה קצר מאחת מרצועות החוף המרהיבות בישראל, וסמיכות לכביש החוף, והרי לכם הסיבה מדוע הפכו שכונות אלו למבוקשות במיוחד.

דווקא במציאות בה הביקוש עולה על ההיצע, רצוי להיעזר במשרד תיווך איכותי על מנת שיוכל לסייע לנו למצוא את נכס המיוחל באזור. עצם ההיכרות של משרד שכזה המעורה בשוק הנדל"ן המקומי על בוריו, הינה יתרון איכותי שעשוי לאפשר לנו "להקדים" רוכשים אחרים, בטרם יקפצו על המציאה.

נכסים למכירה

רחוב יצחק אהרוני

רמת אפרים

7 חדרים

130 מ"ר

קומה 3

רחוב גבע 57

מרכז העיר

7 חדרים

130 מ"ר

קומה 3

רחוב השבעה 12

מרכז העיר

7 חדרים

130 מ"ר

קומה 3

הצוות שלנו

BUY HOME תיווך ושיווק נדל"ן המתמחה בשיווק נכסים למכירה והשכרה בנתניה והסביבה, הינה הכתובת המדויקת עבור רוכשים על מנת למצוא את דירת החלומות שלהם בעיר, ובדגש על שכונות צפון נתניה הפופולאריות. 

בעזרת צוות יועצי הנדל"ן המסורים שלנו נוביל אתכם לבחירה מבין היצע רחב היקף של דירות איכותיות בטווח מחירים אטרקטיבי, והכל תוך יחס אישי ועד לשביעות רצונכם המלאה.

זה בדיוק הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

פרטי התקשרות

טופס יצירת קשר

כל הזכויות שמורות ל- ד"ר buy home 2021 © | דף זה נבנה ועוצב ע"י P-S.co.il

דילוג לתוכן